Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE TAPU MÜDÜRÜ SALİH POTA’NIN TAYİNİ ÇIKTI

İsmail Eravcı

7 yıldır Söke’de Kadastro Müdürlüğü görevini sürdüren Salih Pota’nın tayini çıktı. İlçede 7 yıllık görev süresini dolduran Salih Pota kendi isteği ile Koçarlı ilçe Tapu Müdürlüğü’ne atandı. Tayinin rotasyon nedeniyle çıktığı bilgisi verildi. Salih Pota’dan boşalan Söke Tapu Müdürlüğü görevine ise Kastamonu’nun Abana İlçe Tapu Müdürü Osman Çetin Sarı’nın atandığı bilgisi verildi. Osman Çetin Sarı’nın Kurban Bayramı’ndan sonra Söke’deki görevine başlaması beklenirken, Salih Pota bugün görevinden ayrılıyor.

Salih Pota Gazeteniz Yeni Söke’ye yaptığı açıklamada “Göreve başladığım 24.06.2011 tarihinden itibaren Söke de hoş bir seda bırakmak gayretiyle mesai arkadaşlarımla hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çaba harcadık. Devlet hizmetini tüm vatandaşlarımıza eşit ve adil olarak vermeye özen gösterdim. Kapım herkese açıktı, herkesi dinledim, bilgim ve yetkim dahilinde yardımcı oldum.

Değerli mesai arkadaşlarımla omuz omuza vererek tüm zorlukların üstesinden gelmeye gayret ettik. Hiç bir zaman sorun yaratmadık. Sorunları çözmek için azami gayret ve özeni gösterdik. “İnsanların en hayırlısı, insan|ara faydalı olandır.” Bilincinde hareket ettik. Gerek kamudaki gerekse özel sektördeki yöneticilerle ve Söke halkı ile hep olumlu diyaloğ içerisinde olduk.

Bu duygu ve düşüncelerle; Başta Sayın Kaymakamımıza, yerel yönetime, Yargı mensupları sayın Başsavcımıza, Savcılarımıza, Hakimlerimize, tüm kamu kurumu ve özel sektör; temsilcilerine ve çalışanlarına, SiviI Toplum Kuruluşlarına saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Aile fertlerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu bir ömür geçirmenizi en kalbi duygularımla Allah(CC) dan temenni ediyorum. Yolunuz, yolumuz ve bahtımız açık olsun. Eğer hakkım varsa ben sizlere helal ediyorum. Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi diliyorum. Lütfen bana haklarınızı helal ediniz.

7 yıldır görev yaptığım Söke’deki görevimden 10/08/2018 Cuma günü mesai bitiminde ayrılacağım. Yeni görev yerim kendi isteğim olan Koçarlı ilçesidir. Allah(CC) başta ülkemiz olmak üzere hepinizin/hepimizin ‘yar ve yardımcımız olsun. Allaha(CC) emanet olunuz. HoşcakaIınız.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.