Son Dakika

• No Posts Found

U17 VE U15 MAÇLARI EKİM’DE, U19 MAÇLARI KASIMDA BAŞLIYOR

İsmail Eravcı

Aydın Amatör Spor liginde maçlar için gün sayılıyor. U15 ve U17 maçları 6-7 Ekim tarihleri arasında başlarken, U19-1 maçları da 24-25 Kasım tarihlerinde başlayacak. U15 kategorisinde birinci grupta, U17 kategorisinde üçüncü grupta ve U19-1 kategorisinde ise ikinci grupta mücadele edecek olan Söke takımlarının özellikle kendi aralarındaki maçların sonuçları büyük bir heyecanla bekleniyor.

Aydın Amatör liginde U15 ve U17 maçları 6 ve 7 ekim tarihlerinde başlayacak.U15 kategorisi birinci grupta  toplam takım sayısı 6 olarak belirlenirken bu takımlardan 3 tanesi Söke takımı, 3 tanesi de Didim takımı olarak dikkat çekiyor. Bu kategoride Kuşadası’nın takımı bulunmuyor. Söke’den Sökegücü, Söke İdmanyurdu ve Söke Gençler Birliği takımları yer alırken, Didim’den Altınkum, Didim Belediyespor ve Yenihisar takımları mücadele edecek. Bu grupta ilk hafta maçlarında Söke İdmanyurdu- Sökegücü, Altınkumspor- Didim Belediyespor ve Yenihisar – Söke Gençler Birliği maçları oynanacak.

U17 kategorisinde ise Söke’den Sökegücü, Sökespor, Didim’den Didim Belediyespor, Akbük Belediyespor, ve Altınkumspor ile Kuşadası’ndan Kuşadasıspor, Kuşadası Trabzon Gençlikspor ve Davutlar Belediyespor maçları yer alacak. İlk haftanın maçlarında Sökespor –Didim Belediyespor, Kuşadasıspor- Akbük Belediyespor,   Davutlar Belediyespor – Sökegücüspor, Altınkumspor- Kuşadası Trabzon Gençlik maçları oynanacak.

U19-1 kategorisinde ise maçlar 24-25 kasım tarihlerinde başlayacak. Birinci grupta Söke takımlarının yanı sıra Aydın, Kuşadası ve Didim takımları mücadele edecek. U19-1 kategorisi birinci grupta Sökegücü, Sökespor, Söke İdmanyurdu, Aydın 1923, Yıldızspor, Genç Efespor, Germençikspor, Kuşadasıspor, Didim Belediyespor, Kuşadası Trabzon Gençlikspor takımları mücadele edecek.

İlk hafta maçlarında ise : Sökegücü – Aydın 1923, Yıldızspor – Söke İdmanyurdu, Genç Efespor- Kuşadası Trabzon Gençlikspor, Germencikspor – Kuşadasıspor, Didim Belediyespor – Sökespor maçları oynanacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.