Son Dakika

• No Posts Found

SÖKEGÜCÜ SEZONA HAZIR

İsmail Eravcı

2018-2019 futbol sezonunun başlamasına sayılı günler kala takımlar lige en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyor. Sezona her kategoride şampiyonluk olarak başlayan Sökegücü sezon öncesinde A takımı, U17 ve U15 takımları ile bir araya geldi. Sezona hazırız pozu verdiler. Aydın bölgenin en iyi alt yapı kulüplerinden Sökegücü sezon öncesinde toplu olarak bir araya gelerek adeta rakiplerine gözdağı verdi.

Aydın 1 Amatör Küme, U17 ve U15 kategorilerinde maçların bu ayın sonunda başlayacağını söyleyen Sökegücü Kulübü Başkanı Haluk Akyaldız, sezona hazır olduklarını belirterek “Sökegücü olarak hedefimiz her kategoride lige katılmak. Amacımız Söke’nin gençlerini spor yaptırırken, sadece spor değil aynı zamanda akademik başarıyı da hedefledik. Bu ayın sonundan itibaren 3 kategoride maçlara başlıyoruz. Hocalarımız Yaşar Bilenyıl ve Ahmet Karakuyu genç takımların başında olacaklar. A takımı, U 17 takımı ve U15 takımı olarak lige hazırız. Son hazırlık maçlarımızı bu hafta sonu yapacağız. U17 ve U15 takımlarımız cumartesi Kuşadası genç takımları ile hazırlık maçı yapacaklar. A takımımız ise Pazar günü Aydın Birinci Amatör Küme takımlarından Mevlanaspor ile karşılaşacak. Bu hazırlık maçları bizim son hazırlık maçlarımız olacak.

Temmuz ayından beri antrenmanlarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Çalışmalarımızın ödülünü alacağız. Spor yapmanın yanısıra akademik başarıyı da hedefledik. Söke’de bugün elimizden geldiğince Sökeli çocuklara spor öğretmeye çalışıyoruz. Bizim için çok iyi bir sezon olacak.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.