Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE VOLEYBOL ANTALYA’DA GALİBİYET ARAYACAK

İsmail Eravcı

2017-2018 Voleybol sezonunda Türkiye Voleybol ikinci ligine yükselen Söke Voleybol Spor Kulübü Pazar günü ilk maçını Antalyaspor ile oynayacak. Sezona 6 voleybolcu transfer ederek başlayan Söke Voleybol Spor Kulübünde hedef ilk 5 olarak belirlenirken, takımın sürpriz yaparak birinci lige yükselebileceği belirtildi.

Takımın kaynaştığını söyleyen Söke Voleybol Spor Kulübü antrenörü Mutlu Yıldırım geçen yıl şampiyon olan kadroya ikinci ve birinci lig tecrübesine sahip olan voleybolcularla takviye ettiklerini belirterek “Bu takımla güzel işler başarabileceğimizi düşünüyorum. Bunu zaten bu sene ilk defa düzenlenen Ege Kurtuluş Kupası Genç Kızlar Voleybol Turnuvasında şampiyon olarak gösterdik. İzmir, Uşak, Manisa ve Muğla il karmalarının arasından sıyrılarak Aydın ili olarak şampiyon olmak oyuncularımın öz güvenlerini artırdı. Sezon öncesinde bizim için iyi bir hazırlık olduğunu söyleyebilirim. Daha sonraki yaptığımız maçlarda da iyi sonuçlar aldık.

Sezona tam olarak hazırız ve Pazar günü hedefimiz Antalyaspor karşısında galibiyet alarak Söke’ye dönebilmek istiyoruz. Dış transferlerimizin mekan ve yemek sorunlarını Sökelilerin destekleri ile çözdük. Dilek Avcı barınma, Erdem Özturlar da yemek konusunda sporcularımıza sponsor oldular. Sökelilerin destekleri sürdüğü sürece Söke’de voleybol çok daha üst liglere çıkacaktır. Oyuncularımız maça hazırlarlar. Oyuncularımız arasında ilk 6 için tatlı bir rekabet var. Tüm oyuncularımız ilk 6’da sahaya çıkmak için var güçleriyle çalışıyorlar. İlk maçlar sürekli zordur. Biz ilk maçımızı kazanarak lige moralli başlamak istiyoruz. Ben sporcularıma  güveniyorum. 7 ekim Pazar günü saat 14.00’te Antalya Kapalı Spor Salonunda Antalyaspor ile karşılaşacağız. Salon yaklaşık 10 bin seyirci kapasiteli.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.