Son Dakika

• No Posts Found

HÜSEYİN YEMCİ VEFAT ETTİ

İsmail Eravcı

1994 ile 1999 yılları arasında Anavatan Partisi’nden Söke Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunan Hüseyin Yemci önceki gün vefat etti. Geçtiğimiz cumartesi baypas ameliyatı olduğu öğrenilen Hüseyin Yemci’den baypas ameliyatından sonra kalbinin durduğu öğrenildi.

Söke’nin renkli simalarından olan Hüseyin Yemci, bir süredir kalbinden rahatsız olduğu öğrenilirken geçtiğimiz hafta içinde Antalya’daki özel bir hastaneye yatırıldı. Cumartesi günü baypas ameliyatı olan Hüseyin Yemci’nin o günden bu yana yoğun bakım ünitesinde tutulduğu öğrenildi. Önceki gün saat 15.00 sıralarında Yemci’nin kalbinin durduğu bilgisi verildi.

71 yaşındaki 3 oğlan 4 kız 7 çocuk sahibi Hüseyin Yemci’nin cenazesi dün öğle namazına müteakip Garaj Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Asri mezarlıkta toprağa verildi. Cenaze törenine AK Parti Aydın BŞB Belediye Meclis Üyesi İbrahim Adalı, Söke Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yörük, MHP Aydın Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Metin Sakalar, Yenicami Mahalle Muhtarı Hüseyin Yörük, Ticaret Odası Meclis Başkanı Veysel Kara, Yeni Söke Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu’nun da aralarında bulunduğu Sökeliler katıldı. Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.