Son Dakika

• No Posts Found

ÖDEMİŞ VE SÖKE TİCARET ODALARI, KARDEŞ ODA OLDU

İsmail ERAVCI

Ödemiş Ticaret Odası ile Söke Ticaret Odası arasında karşılıklı işbirliğini sağlamak, bilgi, deneyim ve iyi uygulamaların paylaşımıyla hizmet kalitesini geliştirmek amacıyla düzenlenen ‘Kardeş Oda’ protokolü, 4.10.2018 tarihinde Ödemiş Ticaret Odası’nda düzenlenen törenle imzalandığı bilgisi verildi.

Gerçekleştirilen imza törenine Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Söke Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay, ÖTO Meclis Başkanı İbrahim Sürav ve ÖTO Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Nuri Yaşayan ve Osman Halıcı, ÖTO Yönetim Kurulu Üyeleri Adil Köse ,Ufuk Atik, Metin Dursun, Sadık Güllü ile Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Akbudak, Erdinç Algür ile iki oda Genel Sekreterleri katıldı. Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş “ Akreditasyon gereği kardeş odalarımızın olması gerekiyor ve bu konuda Söke Ticaret Odası ile attığımız bu adımdan dolayı memnuniyetimi dile getirmek isterim. Özellikle gelişmekte olan iki tane ilçe odalarının kardeş oda olması bizler için çok önemli. İnşallah ticarette de bu birlikteliğimiz oda bazında olduğu gibi firmalarımızın da birbiri ile kontak kurarak iki ilçenin menfaatleri doğrultusunda bir şeyler yapabiliriz. İki Odamıza, iki ilçemize de iş dünyasına da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay ise, “ İki ilçe Odamızın Kardeş Oda Protokolü imzalamış olmasından şahsım adına ve Odamız adına çok memnunum. Birlikte eksikliklerimizi giderelim. Birbirimizi destekleyip güzel yerlere geleceğimize inanıyorum. Birlikte olursak güçlü olacağımıza inanıyorum. Bu kardeşlik hepimiz için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Ödemiş Ticaret Odası ile Söke Ticaret Odası arasında ‘Kardeş Oda Protokolü’ imzalandı. Kardeş Oda Protokolü anısına iki Oda arasında karşılıklı hediyeler ve Plaketler sunuldu.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.