Son Dakika

• No Posts Found

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Ruchan DURGUT

Söke Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin öncülüğünde, tüm odalarda oluşturulan Yüksek İstişare Kurulu toplantıları başladı.

Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay başkanlığında ve Meclis Başkanı Veysel Kara’nın katılımıyla Söke Ticaret Odası hizmet binasında gerçekleştirilen ilk kurul toplantısında açılış konuşmasını yapan Oda Başkanı Haluk Kutlay, İstişare Kurulunun görevleri hakkında üyelere bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan Haluk Kutlay: “Edinmiş oldukları tecrübeler ışığında vermiş oldukları fikirler, odamızın hizmet anlayış kalitesini geliştirip,Söke ticaretine canlılık katacaktır’’ dedi.

Ülke ekonomisine katkı sağlamak üzere Yönetim Kurulu tarafından havale edilen konular ile Kurul üyelerinin önerdikleri ya da ilgili kuruluşlardan intikal eden konuları değerlendirerek görüş oluşturmak, bu konularda rapor hazırlamak, Kurul toplantılarında alınan kararları ilgili mercilere intikal ettirmek, Odalar, Borsalar ve Birliğin güçlenmelerini ve aralarında işbirliği ile uyumlu çalışma imkanlarını sağlayacak karar ve tedbirlerin alınması yönünde çalışmalar yapmak üzere kurulan Yüksek İstişare Kurulu 8 kişiden oluştu.

Yüksek İstişare Kurulu’nda yer alan isimler;

Adnan Koyuncu, Ali Acar, Ali Esmer, Cafer Tayyar Erdoğan, Mahmut Fehmi Dönder, Maksut Cantaş, Mehmet Yılmaz ve Yusuf Günal’dan oluşuyor.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.