Son Dakika

• No Posts Found

KEMAL YAVUZ TOPRAĞA VERİLDİ

İsmail ERAVCI

Önceki gün Kuşadası’ndaki evinde ölü olarak bulunan Sökeli İşadamlarından Kemal Yavuz dün öğle namazına müteakip Kocacami de kılınan cenaze namazından sonra Asri mezarlıktaki Aile kabristanlığında toprağa verildi. 58 yaşındaki iki çocuk babası Kemal Yavuz’un cenazesine çok sayıda vatandaş katılırken, cenaze namazına Söke Müftüsü Ahmet Yayla kıldırdı.

Söke’nin yanı sıra Aydın ve  çeşitli ilçelerde önemli yatırımları bulunan Yavuzlar Şirketler Topluluğu’nun yönetim kurulu üyelerinden işadamı Kemal Yavuz bilindiği gibi önceki gün Kuşadasındaki evinde ölü bulundu. Kemal Yavuz’un cenazesi dün öğle namazına müteakip Kocacamide kılınan cenaze namazından sonra Asri mezarlıktaki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Kemal Yavuz’un kardeşleri ve aynı zamanda iş ortakları Melih Yavuz, Tevfik Yavuz ve Uğur Yavuz ile oğulları Semih ve Ali Yavuz taziyeleri cami girişinde kabul ettiler. Cenaze namazına CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, İyi Parti Aydın Milletvekili Adnan Sezgin, Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu ve Söke’deki sivil toplum kuruluşları başkan ve temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Melih, Tevfik ve Uğur Yavuz kardeşler zaman zaman cenazede göz yaşlarına hakim olamazken büyük bir üzüntü yaşadıkları görüldü.

Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.