Son Dakika

• No Posts Found

EK BİNA İNŞAATI BAŞLADI

İsmail ERAVCI

Yaklaşık 5 yıldır su basmanı tamamlanmış şekilde bekleyen Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ek bina inşaatının çevresi temizlenerek çalışmalara başlandı. Binanın tamamlanması ile birlikte Söke’ye gelen  üniversite öğrencileri rahat ve konforlu bir ortamda eğitim öğretim imkanına kavuşurken, bu arada Söke’nin ihtiyacı olan konferans Salonu sorunu da çözülmüş olacak.

Söke İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Neval Genç konuyla ilgili yaptığı açıklamada “ADÜ Söke İşletme Fakültesi ek bina İnşaatımız başladı. Bağışçılarımıza ulaşma konusundaki gayreti, mesai içi ve dışında fakülte inşaatını yakın takibinden dolayı Söke Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu ve Söke Eğitim Vakfına teşekkür ediyoruz. Binanın inşaatının tamamlanmasıyla mekan olarak çok rahatlayacağız” dedi.

Böylece Sökeliler ADÜ Meslek Yüksekokulu binası, Söke İşletme Fakültesi Binası ve Söke Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Binası inşaatından sonra ek bina inşaatını da yaparak 4’üncü binayı ADÜ’ye teslim etmiş olacaklar. Bütün bu bağışlara rağmen Söke Mimarlık ve Tasarım Fakültesi çeşitli bahanelerle bir türlü eğitim öğretime açılamıyor.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.