Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE TİCARET ODASI, BERGAMA TİCARET ODASINA ZİYARETTE BULUNDU

İsmail ERAVCI

10 Ekim 2018 Çarşamba günü Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay , Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Erdinç Algür ve Mehmet Akbudak , Genel Sekreter Kerem Tekçeer , Akreditasyon Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilcisi Sercan Güler’in önceki gün  Bergama Ticaret Odası’nı ziyarette bulunduğu belirtildi.

Söke Ticaret Odası üyelerine  Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Akçay , Yönetim Kurulu Sayman Üye Tahir Erdoğan , Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sarıl , Meclis Başkanı Erol Işıldak ve Genel Sekreter Gülay Koç karşıladılar. İki oda arasında karşılıklı işbirliğini sağlamak, bilgi, deneyim ve iyi uygulamaların paylaşımıyla hizmet kalitesini geliştirmek amacıyla yapılan ziyaretten olumlu sonuçlar elde edildiği belirtildi. Bergama Ticaret Odasında gerçekleştirilen toplantıda her iki odadaki çalışmalar, verilen hizmetler karşılaştırılarak uyumluluk ve kıyaslama değerlendirmeleri yapıldığı açıklanırken, kıyaslama ana hatlarıyla ele alınarak iyi uygulamalar ve dikkat edilecek hususlar üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper yeni hizmet binasının yapım süreci hakkında bilgilendirmelerde bulunulduğu belirtildi.

Söke Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay yaptığı açıklamada “Bergama Ticaret Odası heyetine  bizleri misafir ettikleri için öncelikle teşekkür ederim. Bu tarz oluşumlarla hem bölge Odalarımızla iletişimimiz güçleniyor hem de iki oda da birbirlerini kıyaslama imkanı buluyor. Odaların kendini revize etmesi ve geliştirmesi için ve akredite koşulu olan bu ziyaretlerin sağlıklı bir şekilde devam ettirilmesi gerekliliğine inanıyorum.” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.