Son Dakika

• No Posts Found

3 SÖKELİ HAFTANIN ALTIN KARMASINA SEÇİLDİ

İsmail ERAVCI

Söke Voleybol Bayan takımında Kaptan Gamze Taş Kandemir, smaçör Beyza Honazlı haftanın altın karmasına seçilirken, Mutlu Yıldırımda haftanın antrenörü seçildi.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Söke Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda ikinci lig 3’üncü grupta ikinci maçını söynayan Söke Voleybol Bayan takımında iki oyuncu ve bir antrenör haftanın karmasına seçildi. Çarşamba günü Söke Voleybol Bayan takımı ligin güçlü ekiplerinden Ateş Çelik Bergama Belediyespor’u nefis bir mücadeleden sonra 3-1 yenmeyi başarmıştı.

Söke Voleybol Bayan takımında takımdaki oyuncuların tamamı görevlerini yerine getirirken Kaptann Gamze dağıttığı paslarla, Beyza ise vurduğu sımaçlarla öne çıkmışlardı. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 2. Ligde Çarşamba günü oynanan maçlar sonucunda haftanın altın karmasını belirledi. Aydın Karmada Söke Voleybol Bayan takımından iki oyuncu ile Antrenör Mutlu Yıldırım yeraldı. Mutlu Yıldırım 2. Ligde haftanın antrenörü seçilirken takım kaptanı Gamze ve smaçör Beyza’da altın karmada yeraldı.

İkinci ligde Çarşamba günü oynanan maçlar sonucunda altın karmada iki oyuncu ve bir antrenörle yer almanın kendileri açısından çok önemli olduğunu söyleyen Söke Voleybol Spor Kulübü Antrenörü Mutlu Yıldırım “Bilindiği gibi Antalyaspor karşısında 3-0 yenilmiştik. Ama üç gün içinde toparlandık ve Voleybola önemli yatırım yapan Ateş Çelik Bergama Belediyespor gibi bir takımı güzel bir oyunla yendik. TVF’nin sitesine yaklaşık 15 bin kişi takıp ediyor. Söke’nin adını en iyi şekilde duyurduk. Bu takımımız içinde büyük moral oldu. Söke Voleybol olarak hedefimiz ilk 5’e kalmak. Bundan sonra daha iyi olacağız ve hedefimize doğru yürüyeceğiz. Oyuncularımız karakterli ve oyun içinde skor ne olursa olsun kopmuyorlar. Altın Karma moralimizi yükseltti. Şu anda 2’inci ligde 8 grup var. Bu 8 gruptan 5 tanesinde maçlar başladı. Yani 50 takımın oynadığı maçlar sonucunda altın karmaya böyle girmek çok güzel. Herhalde Söke’nin tanıtımı bundan daha güzel olamazdı” dedi.

MAÇ SONU YEMEKLER MİSH ET’DEN

Söke Voleybol Spor Kulübü Başkanı Mustafa Özsoy yaptığı açıklamada, sponsor arayışlarının devam ettiğini belirterek “Bu sene yeni kurulan bir takımız. Oyuncularımızın yemek ve yol masrafları da önemli meblağ tutuyor. Bunun için Sökelilerin desteklerine ihtiyacımız var. Söke Sanayi Sitesinde bulunan Mish Et ile sponsorluk anlaşması yaptık. İşletme Söke’de oynanacak maçlardan sonra takımın yemeklerini verecek. Sökeliler destek olursa ilçenin tanıtımını en güzel şekilde yapacağız. Bunun ilk örneğini de altın Karmaya seçilerek gösterdik.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.