Son Dakika

• No Posts Found

YENİDOĞAN MAHALLESİ’NDE BŞB’DEN HALK KONSERİ

İsmail ERAVCI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, halk konserleriyle vatandaşları müzikle buluşturmaya devam ediyor. Halk konserleri dizisinde bu kez adres Söke Yenidoğan Mahallesi oldu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvar Orkestrası’nın vatandaşlarla bir araya geldiği konserde sevilen şarkılar seslendirildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, konser alanında halka seslenerek “Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun Yenidoğan Mahallesi’ne sevgi ve saygılarını iletiyorum. Topuklu Efe, her daim halkın yanında. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi. Park ve Bahçe İşleri Daire Başkanı Vicdan Çetav ve Yenidoğan Muhtarı Tuncay Tunç’unda hazır bulunduğu konserde Akkentli konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Atatürk’ün memleketinden Yenidoğan’a gelen Atası’nın izinden ayrılmayan bu muhteşem insanlara “deryalar” isimli türküyü çalar mısınız ” dedi. Yediden yetmişe yüzlerce vatandaşın eğlendiği konser İzmir Marşı ve Onuncu Yıl Marşı’nın hep bir ağızdan söylenmesi ile son buldu.

MUHTAR TUNÇ:” ALLAH BİR DEĞİL BİN KERE RAZI OLSUN”

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından organize edilen konser ile ilgili konuşan Yenidoğan Mahalle Muhtarı Tuncay Tunç” Kesinlikle bu konseri bir kez daha istiyoruz. Böyle bir güzellik daha önce yaşamadık. Hizmetlerin yanı sıra böyle güzel etkinlikler hazırlaması başkanımızın insana ve kültüre verdiği değeri gösteriyor. Allah Özlem Başkanımızdan  bir değil bin kere razı olsun. Yenidoğan da genci yaşlısı erkeği kadını muhteşem bir gece yaşadı. Tek kelime ile muhteşemdi” dedi.

Yenidoğan Mahalle sakinlerinden Nurten Yavaş’da yaptığı açıklamada “Bu etkinlikler çok güzel ve muhteşem bir gece yaşadık. Yaparsa Topuklu Efe yapar deniyor hakikaten öyle oldu” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.