Son Dakika

• No Posts Found

HÜSEYİN KARAGÖZ’DEN ZİYARET

MHPAydın Milletvekili Adayı Avukat Hüseyin Karagöz dün basın ziyaretleri kapsamında Gazeteniz YeniSöke’yi ziyaret etti. Hüseyin Karagöz’e bu ziyareti sırasında MHP Söke İlçe Başkanı Bülent Demirbaş ve basın sözcüsü Turgay Avcı da eşlik etti.

Saat 16.30 sıralarında gazeteniz YeniSöke’ye gelen Hüseyin Karagöz ve ilçe yöneticilerine Gazeteniz YeniSöke İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu ve personel karşıladı. Ziyarette Söke’nin sorunları ve Söke’de siyaset konuşuldu. MHP Aydın Milletvekili Adayı Hüseyin Karagöz, Söke’den diğer siyasi partilerde üst sıralarda adayın olmadığını belirterek “Ben isterdim ki Söke’de seçilebilecek yerlerde başka adaylar da olsun. Ama MHP dışında Söke’den seçilebilecek yerde aday yok. Sökelilerin desteklerini istiyorum.’dedi.

İktidar Partisinin kendisi gibi düşünmeyenler üzerinde büyük bir baskı uyguladığını söyleyen Hüseyin Karagöz “Günümüzde iktidar partisinin içinde olmadan siyaset yapmak bile büyük bir cesaret işi. Çalışma takvimimizde Söke’yi sona aldık. Aydında sivil toplum kuruluşlarını ve herkese ulaşacağız. Ağırlıklı olarak Söke, Kuşadası ve Didim üçgeninde çalışacağız. Çeşitli gruplarla bir araya geleceğiz. İktidar partisinin hangi sözleri verip hangilerini yapamadıklarını vatandaşlarımıza anlatacağız. Vatandaşa seçilmişliğin diktalık  olmadığını kanıtlayacağız. Memlekete hizmet için yola cıkacağız. Hizmetlerimizle halkın gönlünde taht kuracağız. Söke’nin vekili olacağız. Bu donanıma sahibiz. Söke’nin potansiyelini ortaya çıkaracağız.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.