Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE’NİN PERİLERİ İZMİR GELİŞİM KOLEJİ’NE KONUK OLACAK

İsmail ERAVCI

Söke Voleybol Bayan takımı bugün saat 14.00’de İzmir Atatürk Spor Salonunda Gelişim Kolejine konuk olacaklar. Geçen hafta İzmirspor karşısında beklenmedik bir mağlubiyet alan Söke’nin perileri bugün bir diğer İzmir temsilcisi Gelişim Koleji karşısına çıkacak. Şu anda oynadığı tüm maçları kazanan Gelişim Koleji karşısında Söke’nin perilerinin nasıl bir sonuç alacağı merakla bekleniyor.

Türkiye Voleybol 2’inci lig 3’üncü grupta şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak dikkat çeken Gelişim Koleji karşısında en iyi şekilde mücadele edeceklerini söyleyen Söke Voleybol Bayan Takımı Antrenörü Mutlu Yıldırım “Geçen hafta Söke’de oynadığımız İzmirspor karşısında kötü bir oyun çıkardık. İzmirspor’un gücünü biliyorduk. Ancak takımımdan daha iyi bir mücadele beklerdim. Aslında İzmirspor yenilmeyecek bir takım değildi. Yaptığımız bireysel hatalar sonucunda setlere bir türlü ortak olamadık. Bir türlü maçın havasına giremedik. Geçtiğimiz maçlarda gösterdiğimiz performansı gösteremedik ve yenildik.

Bugün de bizi İzmirspor’dan daha güçlü bir takım bekliyor. Maçta en iyi şekilde mücadele edip en iyi sonucu almaya çalışacağız. Bu maç aynı zamanda oyuncularımın kendilerine gösterme maçı olacak. Maçın önemini biliyoruz. Sahada elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Gelişim Koleji gerçekten çok güçlü bir takım. İzmir’in o ünlü Atatürk Spor Salonunda oynayacağız. Rakibimizin seyirci avantajda olacak. Ama biz elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz” dedi.

Türkiye Voleybol ikinci ligi 3’üncü grupta haftanın maç programı şöyle; Gelişim Koleji – Söke Voleybol, Antalyaspor – Aydın Büyükşehir Belediyespor, İzmirspor – Kepez Belediyespor, Ateş Çelik Bergama Belediyespor – Bodrum Doğuşspor, Marmaris Akademispor – Nazilli Belediyespor

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.