Son Dakika

• No Posts Found

SÖKEGÜCÜ LİDER DİDİMSPOR’U GÖZÜNE KESTİRDİ

İsmail ERAVCI

Aydın Büyükler Birinci Amatör Küme 4’üncü grupta mücadele eden Sökegücü bugün saat 15.00’de Söke Yan Sahada grup lideri Didimspor karşısına çıkıyor. Sökegücü Kulüp Başkanı ve aynı zamanda takımın antrenörü Haluk Akyaldız bugün Didimspor’u yenmek için sahaya çıkacaklarını söyledi.

Ligde son iki haftada aldıkları galibiyetle grupta iddialı duruma geldiklerini söyleyen Haluk Akyaldız “Bugün bizi çok zor bir maç bekliyor. Rakibimiz gerçekten güçlü bir takım. Bizde güçlüyüz. Sahada normal futbolumuzu oynadığımızda galibiyetle ayrılacağımızı söyleyebilirim. Sökeli futbol seferlere maça bekliyoruz. Sporseverlerin tahmini desteğine ihtiyacımız olacak. Didimspor’u yenmek için sahaya çıkacağız.”dedi.

Bugün yan sahada saat 13.00’te U17 kategorisinde Sökespor – Davutlar Belediyespor maçı oynanacak. Burada Didim Akbük Stadyumunda U15 kategorisinde saat 11.00’de Didim Belediyespor ile Söke G.B maçı oynanacak. Bu maçın ardından saat 13.00’de U17 kategorisinde grup lideri Sökegücü Akbük Belediyespor ile karşılacak.

Pazar günü Akbük stadyumunda U15 kategorisinde iki maç oynanacak. Önce Altınkum ile Söke İdmanyurdu karşı karşıya gelecek. Ardından Yenihisar ile Sökegücü arasındaki maç oynanacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.