Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE’NİN PERİLERİ GELİŞİM KOLEJİNE DİRENEMEDİ

İsmail ERAVCI

Söke Voleybol Bayan takımı cumartesi günü İzmir Atatürk Spor Salonunda Gelişim Koleji ile oynadı. Grubun şampiyonluk adaylarından Gelişim Koleji karşısında etkisiz bir oyun çıkaran Söke Voleybol Bayan takımı sahadan 3-0 yenik ayrıldılar. İzmirspor maçında olduğu gibi etkisiz bir oyun çıkaran Söke’nin perileri 5 maçta 2 galibiyet 3 mağlubiyet aldılar.

Maça her zamanki kadrosu ile başlayan Söke’nin perileri ilk seti 25-16, ikinci seti de yine 25 -16 kaybettiler. Üçüncü sette biraz toparlanır gibi olan Söke Voleybol Bayan takımı bu seti de 25 -18 kaybettiler. Bu maçta da takımın yıldızları Beyza, Pınar, Gamze, Buse, Beste, Emine, Dilara, Naciye gibi oyuncular bir türlü sahada istedikleri oyunu sahaya yansıtamadılar.

İzmirspor maçı ile başlayan kötü gidişe dur diyemediklerini söyleyen Söke Voleybol Bayan Takımı Antrenörü Mutlu Yıldırım “İzmirspor maçında başlayan kötü gidişe bir türlü dur diyemedik. Takıp top yapmıyor. Gelişim Koleji maçını kazanmak bizim için çok zordu. Çünkü her sene üste oynayacak bir takım kuruyorlar. Bizden ekonomik olarak da güçlüler. Ancak ben yenilmemizden çok sahada mücadele etmememize ve rakibe çok çabuk teslim olmamızaüzülüyoruz. Bu hafta bayız. Yani maçımız yok. Ondan sonraki hafta Kepez Belediye ile oynayacağız. O maça kadar toparlanmak istiyoruz. Bu kötü gidişin sebebini bulmaya çalışacağız. Sahada neden mücadele etmiyoruz onu anlayamadım. Kepez Belediye maçı ile kötü gidişe dur demek istiyoruz. Bu 15 günlük ara bize çok iyi gelecek” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.