Son Dakika

• No Posts Found

ÇAPAR: ‘BİZİM OLDUĞUMUZ YERDE HEDEF VARDIR’

İsmail ERAVCI

Sökespor Teknik Direktörü Cevdet Çapar Sökespor ile yatağanspor arasında oynanan maçtan sonra gazeteniz Yeni Söke’ye yaptığı açıklamada, kazanmak zorunda oldukları bir maçı kazandıkları için memnun olduklarını belirterek, kalan maçları kazanarak Sökespor’u zirveye taşıyacaklarını söyledi.

Çapar açıklamasında “Kazanmamız gereken bir maçtı. Tabi Baktığımız zaman içerde 3 tane maç oynadık, kazanamadık. Bugün kazanmak zorundaydık. Kazandık. Bu takım iyi yerlere gelecek. Herkes bu takıma inansın, güvensin, İyi günler Sökespor’u bekliyor. Bizim olduğumuz yerde hedef vardır. İnşallah bu çocuklarda ellerinden geleni yapacaklar ve bu son 8 maçı kazanarak bu takımı zirveye taşıyacaklar. Seyircimizle ve camiamızla beraber inşallah zirveye çıkacağız” dedi.

Geçen haftaki 6-4’ lük maçı da değerlendiren teknik direktör Cevdet Çapar “Bazen futbolda böyle maçlar var. Futbol ciddiye almadığın taktirde ve sahada mücadele etmediğinde bu tür sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Yani ciddiyetsizliği futbol kaldırmıyor. Maç 5-1’den 6-4’e geldi ama önemli olan kazanmaktı. Daha ciddi olmamız lazım. Bu takım ciddi yerlere gelecek. Bunu herkeste görüyor zaten” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.