Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE VERGİ DAİRESİ’NDE SON GÜN YOĞUNLUĞU

İsmail ERAVCI

7143 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun Kapsamında yapılandırılan borçların ikinci taksit ödemelerinde son günü yoğunluğu yaşandı.

Dün Söke Vergi Dairesinde yapılaştırma borçluları uzun kuyruklar oluşturdular. Son gün nedeniyle Söke Vergi Dairesinin hem zemin katta hem de birinci katta ilave vezneler açmasına rağmen yoğunluk bir türlü azalmadı.

Edinilen bilgiye göre Söke Vergi Dairesinde mesai saat 21.00’e kadar devam etti. İlgililer borçluların vergi dairesi veznelerinde taksitlendirme borçlarını ödeyebilecekleri gibi internet üzerinden kredi kartı ile ödemelerini çok kısa bir sürede gerçekleştirebilecekleri belirtildi. Kredi kartı ile ödeme imkanı getirilmesine rağmen vatandaşların öncelikle Vergi Dairesi veznelerinden ödeme yolunu seçtikleri belirtildi. Vatandaşlardan son güne beklenmemesini isteyen ilgililer “Buradaki ödeme kuyruğunun en aza indirmek için ilave vezneler açtık. Birinci katta bulunan iki veznenin yanı sıra zemin katta da ilave bir vezne açtık. Vatandaşların ödemelerini kısa sürede gerçekleştirmelerini sağlamak için her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Ancak en kısa sürede ödeme yapmanın yollarından biride internet üzerinden kredi kartı ile ödemek” dediler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.