Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE VOLEYBOL LİDER ALAŞEHİR BELEDİYESİNİ AĞIRLAYACAK

İsmail ERAVCI

Türkiye Voleybol Federasyonu ikinci ligi 3’üncü grupta ikinci yarıya ara verilmeden başlandı. Geçtiğimiz Çarşamba günü Söke erteleme maçını oynayan Söke Voleybol takımı yarın saat 16. 00’da Söke Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda karşılaşacak.

Ligin ilk yarısını 6’ıncı sırada bitiren Söke Voleybol takımı ikinci yarının ilk maçını grupta lider durumda bulunan Alaşehir Belediyesi ile oynayacak. Söke Voleybol Takımı Antrenörü Mutlu Yıldırım “Ligin ikinci yarısına daha iyi başlamak istiyoruz. Yarın grubun yenilgisiz lideri Alaşehir Belediye ile oynayacağız. Rakip gerçekten çok güçlü. Şu ana kadar tüm maçlarını kazandı. Yarın Alaşehir karşısında elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Çok zor ama yarın sahaya galibiyet için çıkacağız. Özellikle Aydın Büyükşehir Belediyesine yenilmemize rağmen iyi mücadele ettik. Ayrıca Bodrum Doğuşspor karşısında güzel ve mücadeleci bir oyunla maçı kazandık.

Yarın tüm voleybol severleri maça bekliyoruz. Seyircimizin desteğine ihtiyacımız var. İkinci yarıya galibiyetle başlamak istiyoruz. Sökelileri voleybol şölenine bekliyoruz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.