Son Dakika

• No Posts Found

YENİSÖKE 26 YAŞINDA

İsmail ERAVCI

Gazeteniz Yeni Söke bugün 26’ncı kuruluş yıldönümünü kutluyor.

01 Aralık 1993 yılında yayın hayatına başlayan Yeni Söke Gazetesi, kurulduğu günden itibaren kesintisiz olarak yayın hayatına devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana gelişen teknolojiyi takip eden ve kendini yenileyen Gazeteniz Yeni Söke, sahada aktif çalışan muhabirleri ile birlikte ilçenin, vatandaşın sorunlarını ilgili yerlere iletmeye çalışıyor.

Yayın hayatına başladığı tarihten bu yana ilçenin pek çok sorununu yetkili mercilere aktararak çözümüne katkıda bulunan ve Söke’nin il olması konusundaki kampanyaya öncülük eden Yeni Söke Gazetesi, Başbakanlık tarafından da ödül almış bir gazetedir. Türkiye’de ilklerden birini gerçekleştiren Yeni Söke, Liseler arası şiir yazma yarışması düzenleyerek ilçe kültürüne önemli katkılarda bulunmuştur.

Gazeteniz Yeni Söke Yazı İşleri Müdürü Muzaffer Yavaşoğlu, yaptığı açıklamada, acısıyla tatlısıyla 26 yılı geride bırakmanın gururunu yaşadıklarını belirterek:

“Yeni Söke Gazetesi bir ideal uğruna yayın hayatına başladı. Yeni Söke ile birlikte Sökeliler günlük gazete ile buluştu. 26 yıldır kesintisiz şekilde yayın hayatını sürdürmek kolay bir iş değil. Burada özveri ile çalışmak gerekiyor. Eğer özveriniz yoksa gazetecilik de yapmak çok zor. Yeni Söke sahadaki muhabirleri ile olayları doğru ve tarafsız şekilde okuyucusuna aktarmaya özen gösteriyor. Son yıllarda gazetecilik daha da zorlaştı. Bu zorluklara rağmen yılmadan çalışıyoruz. Gerek abone olarak gerekse ilan, reklam vererek gazetenin yaşamasında katkıları olan tüm okuyucularımıza teşekkür ediyorum. Her gün büyük bir koşuşturma ile sizleri en güzelini vermeye çalıştık, bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.