Son Dakika

• No Posts Found

AYDIN BÜYÜKŞEHİR CADDELERDE ONARIMDA

İsmail ERAVCI

Geçtiğimiz hafta içinde meydana gelen yağışlar sonrasında Söke’nin cadde ve sokaklarında yağmurlardan dolayı tahribatlar meydana geldi. Cadde ve sokaklarda meydana gelen tahribatlar neden nedeniyle cumartesi günü Aydın Büyükşehir Belediyesi şantiye ekipleri yama çalışmalarına başladı.

Cumartesi günü sabahtan itibaren Söke’nin trafik bakımından en işlek caddeleri arasında bulunan İstasyon Caddesinden başlayan asfalt yama çalışmaları diğer caddelerde devam edeceği bilgisi verildi. Cumartesi günü asfalt yama çalışmasını yürüten ekipler yaptıkları açıklamada “Geçtiğimiz hafta içinde meydana gelen yağışlar nedeniyle asfalt zeminde bozulmalar, kırılmalar sonucunda çukurlar meydana geldi. İstasyon caddesi en fazla bozulan cadde oldu. Bizde çalışmalarımızı İstasyon caddesinden başladık. İstasyon caddesinden sonra diğer caddelerde bozulma var ise o caddelerinde asfalt yama çalışmalarını yapacağız” dediler.

Öte yandan vatandaşlar çoğu caddede fiber kablo döşemeleri nedeniyle çukurlar oluştuğunu belirterek “Bunlardan biri Yenicami Mahallesi Değirmen Caddesi. Değirmen Caddesinde fiber kablo döşemeleri sonrasında üzerleri kumla örtüldü. Yağmurlar kumları götürünce caddede çukurlar oluşmuş durumda. Bu çukurlarında asfalt malzeme ile kapatılmasını istiyoruz. Söke’de sokak ve caddelerimiz çok kötü durumda” dediler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.