Son Dakika

• No Posts Found

‘SÖKE VOLEYBOLDA ÇOK İYİ PERFORMANS GÖSTERİYOR’

İsmail ERAVCI

Geçtiğimiz Pazar günü Söke Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda oynanan Söke Voleybol takımı ile Alaşehir Belediyesi arasındaki ikinci lig 3’üncü grup maçını TVF Aydın temsilcisi Ali Köylüoğlu ve Aydın Büyükşehir Belediyespor Baş antrenörü Umut Uysal’da izlediler ve Söke Voleybol takımına destek verdiler.

Maçın ardından gazeteniz Yeni Söke’ye Aydın ve Söke’deki Voleybol sporu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan TVF Aydın Temsilcisi Ali Köylüoğlu, BŞB’nin  Challenge Cup’da Beşiktaş’la yarın oynayacağı maça değinerek  “Tüm Aydınlılar olarak desteklememiz lazım. Söke, Aydın, Nazilli yani herkes bir olup Beşiktaş’tan kupa maçını alıp ilk 8’e kalmamız gerekiyor. Söke Voleybol da çok iyi performans gösteriyor. Bu performans son iki-üç maçtır biraz sekteye uğramış olsa da genel profilde bu takımın gençlerden oluşması nedeniyle seyircilerin desteğiyle daha iyi noktalara gelebileceklerine inanıyorum. Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu da gerçekten müthiş bir destek veriyor. O nedenle kaymakam beye teşekkür ediyorum. Mutlu hoca, yıllardır voleybolun içinde olan bir isim. Kendi yetiştirdiği sporcularla hedeflerine ulaşmak için elinden geleni yapıyor.

Bu sene ilk defa 2. ligdeyiz. Önümüzdeki sene daha iyi noktalarda olacağımıza inanıyorum.  Büyükşehir çok iyi oyunculara sahip bir takım. Ancak henüz bir ritim tutturamadılar. İnşallah onlar da bir istikrar yakalayarak yükselişe geçerler. Tüm takımlar Aydın’ı temsil ediyor. O nedenle tüm takımlarımızın daha iyi noktalara gelmesini istiyorum. Kendi aramızda yapılan maçlarda illa ki bir yenen olacak. Ancak Aydın haricindeki takımlara puan vermemeliyiz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.