Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE VOLEYBOL’DAN MİSH ET’E TEŞEKKÜR BELGESİ

İsmail ERAVCI

Söke Voleybol Spor Kulübü Söke’ de oynanan maçlardan sonra sporcuların yemeklerini ücretsiz karşılayan sanayi sitesindeki Mish Et’ işletmesine Teşekkür Belgesi verildi. Söke Voleybol Spor Kulübü Başkanı Mustafa Özay teşekkür belgesini işletmeci Hilal Başar adına sorumlu müdürü Şeref Başar’a verdi.

Söke Voleybol Spor Kulübü Başkanı Mustafa Özay yaptığı açıklamada “Söke Voleybol Spor Kulübü olarak bayanlarda TVF ikinci Voleybol liginde mücadele ediyoruz. Profesyonel ligde mücadele eden Söke’nin tek takımıyız. Söke Voleybol Spor Kulübü bu sene yeni kuruldu. Bizden ekonomik olarak çok güçlü takımlarla mücadele ediyoruz. Bize esnaflarımız destek veriyor. Bunlardan birisi Mish Et Salonu. Söke’de oynadığımız maçlardan sonra oyuncularımızın yemeklerini karşıladılar. Kulübümüze verdikleri destek nedeniyle hem Hilal Başar’a hem de Şeref Başar’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Şeref Başar’da yaptığı açıklamada “Söke’de sporun ilerlemesi için elimizden gelen desteği veriyoruz. Söke Voleybol Kulübü Söke’nin adını diğer ilçelerde de duyuruyor. Bu tür projelerde bize düşen sorumluluğu her zaman yerine getirmeye hazırız”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.