Son Dakika

• No Posts Found

‘MECLİSTE GENÇLERİN SÖZCÜSÜ OLACAĞIM’

İsmail ERAVCI

AK Parti Söke İlçe Teşkilatında uzun süre Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunan ve geçtiğimiz aylarda görevinden istifa eden Ferhat Aka, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde AK Parti’den Söke Belediye Meclis Üyesi Aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Ferhat Aka yaptığı açıklamada “Söke Belediye Meclisinde Gençlerin  Sözü olmaya Söz verdim. Belediye meclisinde hiçbir partinin 18-30 yaş aralığında genç kardeşlerimizin olmaması bizi üzmektedir. Bundan dolayı Sökenin Tüm Gençlerinin Sözü olmak için Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı oldum. Söz veriyorum Gençlik Adına Söke elimden gelenin Fazlasını yapmaya hazırım. Gençlere siyaset emanet edilmez diyenlere, En güzel cevabı tarihimiz ve liderlerimiz veriyor;

Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, “Gençler Tecrübesiz dediler. Gençlere Siyaset Emanet edilmez dediler! Gençlere idarecilik verilmez dediler! Hayır dedik ! Biz Ülkemizin Gençlerine sonuna kadar Güveniyor, sonuna kadar İnanıyoruz” diyerek gençlere olan güvenini dile getirmiştir.

AK Parti Söke Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunu yapmış bulunmaktayım. Rabbim hakkımızda en hayırlısını versin” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.