Son Dakika

• No Posts Found

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

İsmail ERAVCI

Ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 sayılı yasanın 10 Ocak 1961 yılında kabul edilmesi nedeniyle kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü dün Söke’de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kutlama etkinlikleri kapsamında siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları gazeteniz Yeni Söke’ye gerek çiçek göndererek, gerekse ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan  Gazeteciler Gününü kutladılar.

AK Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri gazeteniz Yeni Söke basım merkezi olan Şafak Ofset tesislerini ziyaret ettiler. Namık Yıldırım, Yeni Söke Gazetesi ailesinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayıp “Basın önemli bir güç. Gazetecilik zor bir meslek. Gününüzü kutluyorum” dedi. AK Parti kadın kolları da gazeteniz Yeni Söke’ye ziyaret ettiler.

CHP Söke Belediye Başkan adayı Levent Tuncel de beraberinde ekibi ile birlikte gazeteniz Yeni Söke’yi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Gazeteniz Yeni Söke imtiyaz sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu tarafından karşılanan Levent Tuncel “10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyorum. Seçim çalışmalarının centilmence geçmesini diliyorum. Cumhur ittifakının adayı belli olunca onunla oturup yemek yemek istiyorum.” dedi.

Gazeteniz Yeni Söke’ye ziyarete gelenler arasında Aydın Büyükşehir Belediyesinden başkan Özlem Çerçioğlu’nu temsilen Halil Yıldırım ve   Tuba Özturlar’dan oluşan bir grup ziyaret ederek hem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladılar hem de Özlem Çerçioğlu’nun teşekkürünü ilettiler.

Gazeteniz Yeni Söke’ye ziyaret edenler arasında AK Parti Söke Belediye Meclis üyeleri Mehmet Yörük ve Ayla Kuru da yer aldı. Mehmet Yörük ve Ayla Kuru 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayıp başarılar dilediler.

AK Parti Söke İlçe Yönetimi, MHP Söke İlçe Yönetimi, Söke Tariş 131 Nolu Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi, Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Söke Ticaret Odası, CHP Söke Belediye Başkan Adayı Levent Tuncel çiçek gönderenler arasında yer aldı.

Gazeteniz Yeni Söke İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gerek ziyaret eden gerekse çiçek gönderen herkese duyarlılıkları için teşekkür etti.

Çalışan ve görevlerini fedakârca yerine getirmeye çalışan gazetecilerimize Aydın’a hizmetlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyor, meslek ahlakı, bilinci ve gayreti içinde çalışan tüm gazetecileri tebrik ediyor ve görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını da rahmetle anıyorum” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.