Son Dakika

• No Posts Found

SÖGİAD’DAN SÖKEV’E 27,5 BİN TL BAĞIŞ

İsmail ERAVCI

Bilal Ülker başkanlığındaki Genç İş Adamları Derneği (SÖGİAD) yönetimi dün saat 14.30’da Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’na makamında ziyarettiler. Söke Genç İşadamları derneği yöneticileri SÖKEV’e  27 Bin 500 Lira bağış yaptı.

SÖGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Ülker yaptığı açıklamada Söke Genç İş Adamları Derneği olarak Söke de başta üniversite olmak üzere eğitime çok önem verdiklerini söyleyerek,”Söke Mimarlık Tasarım Fakültesinin bir an önce öğrencilerle buluşmasını arzu ediyoruz. Bu amaçta dernek olarak SÖKEV’e 27 bin 500 TL. bağışta bulunuyoruz. Aslında bu rakam 30 bin TL olarak düşünmüştük. Ancak 2500 TL’si emniyete bağışladık.”dedi.

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu paraya ihtiyaçları olduğunu belirterek ”Yapımı devam eden fakültenin ikinci etabı için bu günlerde paraya ihtiyaç vardı.Bu para tam ananında yetişti.Teşekkür ediyorum dedi. ”

Bilal Ülker geçtiğimiz günlerde Ankara da yaptıkları ziyaretle ilgilide Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nu bilgilendirdi. SÖGİAD üyelerinin tamamının Söke Eğitim Vakfı’na üye olacaklarını belirterek , Kaymakamlık binasının ve Emniyet Müdürlüğü binasının kentsel dönüşüm kapsamında yeni yerlerine taşınması ile Söke Trafiğine Çözümü noktasında Ankara’da yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’da Söke OSB’deki alt yapı ve üst yapı çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.