Son Dakika

• No Posts Found

BUGÜN SÖKE’DE U19-1 DE GENÇLERİN DERBİSİ VAR

İsmail  ERAVCI

Aydın Futbol Ligi U19-1 kategorisi ikinci grupta maçlara devam ediliyor.Bugün U19-1 kategorisi maçları oynanırken, Pazar günü ise B1A maçları oynanacak. Hem U19-1 kategorisinde hem de B1A kategorisinde mücadele eden Söke takımlarının grupta şansları ise yok denecek kadar az. Söke takımlarının grupta dereceye girmeleri için mucize gerekiyor.

Bugün saat 12.00’de Söke yan sahada U19-1 kategorisi ikinci grupta iki Söke takımı Söke İdmanyurdu ile Sökegücü karşılaşacak. Her iki takımında ligde hiçbir iddiası yok. Geçen hafta sahaya çıkmayarak 3-0 hükmen mağlup ilan edilen Söke İdmanyurdu bugün ise nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Genelde aynı şehrin takımları birbirleri ile oynayacakları maçlarda sahaya çıkıyor.

Bugünün ikinci maçında saat 14.00’te Sökespor ile Aydın 1623 takımları karşı karşıya gelecek. Sötkepor U19-1 takımı üst sıralara tutunabilmek adına sahadan  mutlak galip ayrılması gerekiyor. Sökespor’un 12 puanı bulunurken, Aydın 1923’ün 15 puanı bulunuyor.

Yarın ise Büyükler Birinci Amatör Kume maçları oynanacak. Söke takımlarının bu kategoride de şanları bulunmuyor. Özellikle Söke Gençlikspor’un geçen hafta Koçarlı Menderesspor’a yenilmesiyle Söke takımları grupta averaj takımı oldular. Söke yan sahada yarın saat 14.00’te B1A’da Sökegücü ile Güzelcamlı Belediyespor maçı oynanacak. Geçtiğimiz hafta sahasında Koçarlı Menderesspor karşışında hezimete uğrayan Söke Gençlikspor ise son haftaların kazanan takımı Kuşadası 1922 ile karşılaşacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.