Son Dakika

• No Posts Found

ÇAPAR: ÇIKIŞIMIZ SÜRÜYOR VE SÜRMEYE DEVAM EDECEK


İsmail  ERAVCI

Sökespor Teknik direktörü Cevdet Çapar, ikinci yarıya iyi başladıklarını ve bunu sürdürmeye kararlı olduklarını söyledi. Bu hafta Didim’de Didim Belediyespor ile oynayacakları maçın çok zorlu geçeceğini söyleyen Çapar, kayıpsız geçmek istedikleri 11 maçtan birisinin Didim Belediyespor maçı olduğunu söyledi.

Denizli Tavas Birlikspor maçı ile ilgili değerlendirmeler de bulunan Cevdet Çapar “Takımımız zor saha şartlarında mücadele etti. Çıkışımız sürüyor. İnşallah bu kalan 11 maçımızı da kayıpsız geçip ligi birinci bitirmek istiyoruz. Bunu yapacak gücümüzde var, taraftarımızda var, camiamız var. İnşallah hep beraber bu işe sarılırsak ve birlik-beraberlik olursa iyi günler Sökespor’u bekliyor diye düşünüyorum. Çocukları tebrik ediyorum. Taraftarları ve herkesi tebrik ediyorum” dedi.

Bu hafta Didim’de Didim Belediyespor ile önemli bir maça çıkacaklarını söyleyen Çapar “Bize yine zor bir maç bekliyor. Aydın derbilerinin ilkini oynayacağız. İlk yarıdaki maçta berabere kalmıştık. Sahaya galibiyet için çıkacağız” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.