Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE ZİRAAT ODASI’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI


İsmail  ERAVCI

Geçtiğimiz cumartesi günü olağan genel kurul toplantısında Mustafa Tanyeri Başkanlığı’ndaki liste Ziraat Odası seçimlerini kazanmış, hemen arkasından yapılan ilk toplantı ile de yeni yönetim belirlenmişti. Söke Ziraat Odası’nda dün saat 15.00’te düzenlenen devir teslim töreni ile M. Kemal Kocabaş ve ekibi görevi yeni Başkan Mustafa Tanyeri ve ekibine teslim etti.

Devir teslim töreninde konuşan Söke Ziraat Odası’nda daha önce 5 yıl Söke Ziraat Odası Başkanlığı’nın ardından, 2011 yılından bu yana son 8 yıl olmak üzere toplam 13 yıl Ziraat Odası Başkanı olarak görev yaptığını belirten Kemal Kocabaş; “Görev yaptığımız süreler içinde elimizden gelen gayreti gösterdik. Bazı konularda gerek genel yönetimlerden, gerekse yerel yönetimlerden kaynaklanan bir takım istekleri yerine getiremediğimiz oldu. Acısı tatlısı, hüznü ve sevinciyle bu görevi yönetim kurulu ve meclisteki tüm arkadaşlarımla birlikte yaptığımızı düşünüyoruz. Yeni seçilen arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Bundan sonra da üzerimize düşen bir görev olduğunda katkı sunmaya hazırız. Nihayetinde bende çiftçi ve üreticiyim. Hayırlı olmasını diliyorum. Gök kubbede hoş seda bırakmak önemli, inşallah bırakabilmişizdir” dedi.

Bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı Kemal Kocabaş ve ekibine teşekkür eden Söke Ziraat Odası’nın yeni Başkanı Mustafa Tanyeri; “Bizlerde elimizden gayreti göstererek en iyi hizmeti vereceğiz. Birlik ve beraberlik içinde bir yönetim sergileyeceğiz. Bu oda,hepimizin. Başkanımız Kemal Kocabaş’ın birikim ve tecrübelerinden zaman zaman yararlanacağız. ” diye konuştu.

Söke Ziraat Odası’nın yeni Başkanı Mustafa Tanyeri, Kemal Kocabaş’a plaket ve çiçek takdim etti. Devir teslim törenine katılamayan eski Meclis Başkanı Yılmaz Özel’in plaketini sekreter Bilgin Dalkıran aldı. Törenin ardından eni yönetim, eski yönetimi kapıya kadar uğurladı.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.