Son Dakika

• No Posts Found

AYTO 200 ÜYESİNİ YAPI FUARI’NA UÇURDU

Aydın Ticaret Odası, AYTO Uçuruyor projesi kapsamında 200 üyesini Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’a uçurdu.

21-25 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2015 fuarına Aydın Ticaret Odası olarak 5 gün boyunca 40 kişilik gruplar halinde toplamda 200 üye ile ziyaret ettirdi.

1978’den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli Yapı Fuarı olması özelliği ile bilindiğini belirten AYTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergün Evran, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesi olarak nitelendirildiğini, fuarın sektör için çok önemli olduğunu kaydetti.

AYTO ÜYELERİ FUARINI

KENDİSİ TERCİH ETTİ

Aydın Ticaret Odası inşaat grubundan kayıtlı meslek komitesi olarak 2014-2015 fuar döneminde iki önemli fuar merkezi belirlediklerini ifade eden Evran, “AYTO Uçuruyor Projesi kapsamında bu yıl 2015-2015 fuar döneminde İnşaat Meslek Komitesi olarak Antalya’da düzenlenen Yapex Yapı 2014 ve İstanbul’da düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2015 fuarlarını belirledik. Belirlediğimiz fuarları, üyelerimizin tercihlerine bıraktık, üyelerimiz kendi tercihlerine göre seçimlerini yaptılar. Kasım ayında Antalya’da düzenlenen Yapex Yapı 2014’ü karayolu ile 122 kişi ziyaret ettik. Turkeybuild 2015’e de 200 kişi ziyaret ettik. İnşaat Meslek Komitesi olarak 2014-2015 fuar döneminde toplam 322 üyemiz fuarları ziyaret etti” dedi.

Yapı sektörü ile ilgili Yalıtım, Yapı Kimyasalları, Boya, Çatı, Kaba Yapı, Asansör, Kapı-Pencere Doğrama, Otomatik Kapı, Geçiş Sistemleri, İnce Yapı, Kaplama, Banyo, Mutfak, Elektrik, Aydınlatma Sistemleri ve İş Makineleri ile ilgili ürünlerin ve sektördeki yeniliklerin sergilendiği fuar hakkında üyelerimizden çok olumlu geri dönüşler alındığını belirten AYTO Yönetim Kurulu Üyesi M. Fatih Erkul, “ İnşaat Meslek Komitesi AYTO Komiteleri içerisinde en fazla üyeye sahip komite olduğundan tüm üyelerimizi fuar ziyaretlerini yaptırabilmek adına Antalya ve İstanbul’da olmak üzere iki ayrı fuar merkezi belirledik. Sadece İnşaat Meslek Grubu olarak 322 kişi AYTO Uçuruyor Projesi kapsamında fuar ziyareti gerçekleştirdi.”diye konuştu.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.