Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR YÖNETİMİ EKONOMİK KRİZ GEREKÇESİYLE İSTİFA ETTİ

İsmail  ERAVCI

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7.Grup’ta zirve mücadelesi veren Sökespor’da yönetim dün görevinden etti. Sökespor Kulüp Başkanı Yusuf Günal ve yönetimi dün kulüp binasında yaptıkları açıklamada topluca istifa ettiklerini açıladılar

Zirve yarışını sürdürerek şampiyonluk hedefine yürüyen Sökespor’da ekonomik krize gerekçe gösteren, yönetimi istifa etti. Sökespor Kulüp Başkanı Yusuf Günal ve yönetimi, kulübün ekonomik sıkıntılarından dolayı istifa ettiğini açıkladı. Yusuf Günal şuanda takımın şampiyonluğa gittiğini belirterek “Takımın durumu çok iyi. Bu güne kadar özveri ile buralara geldik. Şu anda Sökespor’un 250 bin TL. ile 300 bin TL. arasında nakit bir paraya ihtiyacı var. Bu parayı Sökeliler çok kolay bulabilir. Biz Pazar günü oynanacak Manavgat Belediyespor maçını da takımı götüreceğiz. Yeni gelecek olan ekibin önüne açmak için istifa ediyoruz” dedi.

FUTBOLCULAR 

ANTREMANA ÇIKMADI

Sökespor’da yönetimin istifasının yanısıra futbolcularda dün antrenmana çıkmadılar. Takım kaptanı Emre Bozatlı paralarını alamadıklarını belirterek Sökelilerin kendilerine sahip çıkmasını istedi. Emre Bozatlı bugünde antrenmana çıkmayacaklarını sözlerine ekledi. Teknik direktör  Cevdet Çapar’da Sökelilerden destek istedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.