Son Dakika

• No Posts Found

“ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET VERECEĞİZ”


İsmail ERAVCI

Genç, Yeni Yüz, Yeni Vizyon, Çalışkan, İçinizden Biri sloganıyla Söke Konak Mahallesi Muhtar Adayı olan Tarık Atakan dün gazeteniz Yeni Söke’ye ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yaptığı çalışmalarda vatandaşlardan karşılık gördüğünü söyleyen Tarık Atakan, ümitli olduğunu söyledi.

Kendisi hakkında bilgiler veren Tarık Atakan, 1973 yılında Söke’de doğduğunu belirterek, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu yönetiminin 4 yıllık bölümünden mezun olduğunu söyledi. 3 çocuk babası olduğunu söyleyen Tarık Atakan, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde ekip çalışması ile katılımcılığı öne çıkartacağını belirterek, çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile Konak Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu söyledi.

Tarık Atakan dün beraberinde azalarından Mesut Çalıkbaş ile birlikte gazeteniz Yeni Söke’yi ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Kendisinin İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi 4 yıllık bölümünden mezun olduğunu söyleyen Tarık Atakan “Yerel  yönetimleri seviyoruz. Amacımız mahallemizi en iyi şekilde hizmet etmek. Bizim için muhtarlığın kutsal bir görev olduğunun bilincindeyiz. Yerel yönetimin en ana unsurlarından biri muhtarlıktır. Vatandaşın ilk başvurduğu yer muhtarlık oluyor. Ekip çalışması yapacağız. Ben değil biz ilkesiyle hizmet etmek bizim için bir onurdur”dedi.

Konak Mahallesinin Söke’nin en eski mahallesi olduğunu söyleyen Tarık Atakan “Şu anda Konak Mahallesinde birinci derecede sorun okul ve park sorunudur. Özellikle mahallenin üst tarafında yaşayanların okula ihtiyacı var. Göreve geldiğimizde öncelikle bu iki sorunun çözümü için çalışacağız. Konak Mahallesinin başta gelen sorunlarından biri sit. Göreve geldiğimiz muhtarlık binasının bakımını yaptıracağız. Bu olayın çözümü için çalışacağız. Güler yüzlü ve samimi olarak hizmet edeceğiz. Mahalle halkımız bize teveccüh gösterirse gece gündüz hizmet etmekten gurur duyarız” dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.