Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR AYDIN 1923 DEPLASMANINDA PUAN ARAYACAK

İsmail ERAVCI

Geçtiğimiz haftayı oldukça çalkantılı geçiren Sökespor yarın saat 15.00’te Aydın Şehir Stadyumunda Aydın 1923 Spor Kulübü ile karşılaşacak. Geçtiğimiz hafta Söke’de Kuşadasıspor ile 2-2 berabere kalan Sökespor’da maç sonunda futbolcular kadro dışı kalmıştı.

Geçtiğimiz hafta maç sonunda Sökespor başkanı Yusuf Günal futbolcuların kadro dışı kaldığını açıklarken, kaleci Mert Ercan’da yaptığı açıklamada kadro dışı bırakılarak evlerine yollandıklarını açıklamıştı. Daha sonra yönetim sessizliğe gömüldü. Sökespor bu şartlar altında yarın Aydın 1923 maçına çıkacak. Ancak gelen bilgilere göre Sökespor yönetiminin kadro dışı bıraktığı futbolcuları geri çağırdığı öğrenildi. Geri çağrılan futbolculardan kaçının geldiği ve yarın maça kaçının çıkacağı ise merakla bekleniyor. Sökespor yarın beraberlik dahi alsa ligde kalmayı matematiksel olarak garantileyecek.

Haftanın maç programı şöyle; Kepez Belediyespor  – Isparta Davrazspor, Ortaca Belediyespor – Tavas Birlikspor, Kale Belediyespor – Didim Belediyespor, Aydın 1923 Spor Kulübü – Sökespor, Kuşadasıspor – Konyaaltı Belediyespor, Serinhisarspor – Yatağanspor, Manavgat Belediyespor – Bucak Belediye Oğuzhanspor

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.