Son Dakika

• No Posts Found

SÖKEGÜCÜ LİDERİ AĞIRLIYOR


İsmail ERAVCI

Söke yan sahada bugün tek maç var. U19-1 kategorisi ikinci grupta Sökegücüspor ile Kuşadasıspor arasında oynanacak. Sökegücüspor grupta orta sıralarda bulunurken, Kuşadasıspor bir maç eksiğine rağmen grupta liderliğini sürdürüyor.

Sökegücüspor Kulübü Başkanı Haluk Akyaldız yaptığı açıklamada “Grupta bizim iddiamız yok. Lige orta sıralarda bitireceğiz. Ancak sahaya her takım gibi bizde galibiyet için çıkacağız. Lidere ilk yenilgisini tattırmak istiyoruz. Bizim hedefimiz daha çok diğer gruplarda. Bilindiği gibi U17 kategorisinde Aydın’ın diğer gruplarının şampiyonları ile oynadığımız play off maçlarından çıkarak Aydın’ı dolayısıyla Söke’yi Türkiye şampiyonasında temsil edeceğiz. Geçtiğimiz yıl bölgeden şanssızlık eseri çıkamadık. Bu sene inşallah gruptan çıkacağız. Bu arada U16 kategorisinde de iyi gidiyoruz. Amacımız U17 kategorisinden sonra U16 kategorisinde de Türkiye şampiyonasına katılmak” dedi.

Bugün ayrıca U14 kategorisinde Söke İdmanyurdu deplasmanda Kuşadası temsilcisi Faydenizspor ile oynayacak. U16 kategorisinde ise Davutlar Belediyespor sahasında Sökespor’u ağırlayacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.