Son Dakika

• No Posts Found

SÖKTAŞ ESKİ GENEL MÜDÜRÜ MEHMET YILMAZ KALBİNE YENİLDİ

İsmail ERAVCI-

Söktaş’ta uzun yıllar genel Müdürlük görevinde bulunan ve geçtiğimiz aylarda emekliye ayrılan Mehmet Yılmaz dün sabah evinde geçirdiği kalp krizi sonrasında vefat etti. Kuşadası’ndaki evinde rahatsızlanan Mehmet Yılmaz, yakınları tarafından Kuşadası Devlet Hastanesine götürülmek istenirken, yolda bir kez daha geçirdiği kalp krizi geçirmesi sonrası yere yığıldığı öğrenildi.

Kuşadası Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılan bir çocuk babası Mehmet Yılmaz’ın tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi. Söktaş’ın üst düzey yöneticilerinden emekli Aslı Yılmaz ile evli olan bir çocuk babası Mehmet Yılmaz’ın pamuk konusunda önde gelen isimlerden biri olduğu belirtilirken Söke Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ortakları arasında bulunuyordu.

Aynı zamanda Söke Ticaret Odası Yüksek İstişare kurulu üyesi olan Mehmet Yılmaz’ın cenazesi dün ikindi namazından sonra Kocacami’de kılınan cenaze namazından sonra Asri mezarlıkta toprağa verildi. Cenazeye Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Bertan Balçık, Ticaret Borsası Başkanı Nejat Sağel, Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay, Gazeteniz Yeni Söke İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu’nun da aralarında bulunduğu çok kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.