Son Dakika

• No Posts Found

U19-2 LİGİ BAŞLADI

İsmail ERAVCI-

Türkiye’de yapılan yerel seçimler nedeniyle ara verilen ligler bu hafa başlıyor. Aydın Amatör Futbol Ligi’nde bazı kategoriler sona ererken, bazı kategorilerde ise maçlar bu hafta başlıyor. Bu hafta başlayan kategoriler arasında U19-2, U14, U13 gibi kategoriler de bulunuyor.

Bugün U19-2 liginde Söke Gençlikspor ile Kuyuluspor arasında oynanacak. Söke yan sahada saat 15.00’te başlayacak olan maçta Söke Gençlikspor’un alacağı sonuç merakla bekleniyor.U14 kategorisinde ise Didim’de Didim Belediyespor ile Söke Gençlikspor maçı oynanacak. Yeni başlayan bir diğer kategori olan U13 kategorisinde ise Davutlar Belediyespor ile 6 Eylül Sökespor maçı oynanacak.

Devam eden liglerden biri olan U16 kategorisinde Davutlar Belediyespor ile Söke İdmanyurdu arasında oynanacak. Söke İdmanyurdu’nun grupta iddiası bulunmuyor.

PAZAR GÜNÜ

OYNANACAK MAÇLAR

Yarın özellikle Büyükler İkinci Amatör Küme ikinci grupta çok önemli bir maç oynanacak. Kazananın büyük avantaj elde edeceği maçta Germencik Belediyespor ile Bağarası Belediyespor arasındaki maç oynanacak. Ligde her iki takımda bugüne kadar oynadıkları tüm maçları kazanarak liderliği paylaşıyorlar. Her iki takımın da grupta 18’er puanı bulunuyor. Bağarası Belediyespor tek gol averajıyla lider durumda bulunuyor. Bağarası Belediyespor sahaya en az bir beraberlik hedefiyle çıkacak ve yenemiyorsan yenilme taktiği uygulaması bekleniyor. B2A kategorisinde bir maçta Moralıspor ile Mursallıspor arasında oynanacak.

Söke yan sahada yarın iki maç oynanacak . Önce 6 Eylül Sökespor ile Yenidoğanspor karşı karşıya gelecek. Bu maçın başlama saati 13.00 olarak belirlendi.

Hemen ardından U14 kategorisinde Söke İdmanyurdu ile Germencikspor karşılaşacak. Ayrıca U13 kategorisinde Kuşadası Küçük Adaspor ile Söke İdmanyurdu, U16 kategorisinde Faydenizspor ile Sökespor ve U13 kategorisinde Faydenizspor ile Söke Gençler Birliği maçları oynanacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.