Son Dakika

• No Posts Found

AYNI APARTMANDAN İKİ CENAZE

İsmail ERAVCI
Söke’de dün aynı apartmanda iki cenaze çıkarken, aynı camide namazları kılındı ancak ayrı ayrı mezarlıklarda toprağa verildiler.
Söke Aydın Caddesi üzerinde bulunan Güney Apartmanında yaşayan iki komşu 5 saat ara ile vefat etti. Apartman sakinlerinden Mehmet Karaoğlu Pazar günü saat 23.00 sıralarında vefat etti. Aradan yaklaşık 5 saat geçtikten sonra bu sefer Mustafa Güney vefat etti.
Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği önceki dönem yönetim Kurulu Başkan Vekilliği yapan Adnan Güney’in babası olan Mustafa Güney dün pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 04.00 sıralarında vefat etti. 85 yaşındaki Mustafa Güney’in bir süredir rahatsız olduğu belirtildi.
Aynı apartmanda yaşayan iki koşunun cenazeleri dün öğle namazına müteakip Kocacami’de kılınan cenaze namazından sonra farklı mezarlıklarda toprağa verildi. Mehmet Karaoğlu’nun cenazesi Asri mezarlıkta toprağa verilirken, Mustafa Güney’in cenazesi Granta mezarlığında toprağa verildi.
Cenazeye Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.