Son Dakika

• No Posts Found

U16 LİGİNDE NEFES KESEN MÜCADELE

İsmail ERAVCI
Sökegücü ve Kuşadasıspor arasında nefes nefese süren mücadelede ipi kimin göğüsleyeceği merakla bekleniyor.
Aydın Amatör Futbol liginde şampiyonluk mücadelesi iyice kızıştı. Sökegücü ile Kuşadasıspor arasındaki mücadele nefes nefese devam ediyor. Her iki takımın da puanları eşit ve ikili averajları da eşit durumda. Her iki takım kendi aralarında oynadıkları maçları deplasmanda kazandılar. Kuşadasıspor Sökegücü’nü Söke’de yenerken, Sökegücü’de Kuşadasıspor’u Kuşadasın‘da yendi.
Hafta sonu oynanan maçlarda U16 kategorisindeki Söke takımları 2 galibiyet, bir mağlubiyet aldılar. Sökespor’un alt yapısı olarak bilinen U16 takımı Söke’de farklı yenildi. Sökespor U16 takımı averajla lider durumdaki Kuşadasıspor karşısında farklı yenildi. Söke’de oynanan maçı Sökespor Kuşadasıspor maçını Kuşadasıspor 5-2 kazandı. Sökegücüspor ise Germencik Belediyespor’u 2-0’la geçti. Söke İdmanyurdu Faydeniz engelini farklı geçti. Söke yan sahada oynanan maçı Söke İdmanyurdu 7-1 ile geçti. Didim Belediyespor’da Davutlar Belediyespor’u 7-1 ile geçti.
Sökegücüspor Kulüp Başkanı Haluk Akyaldız, U16 kategorisi ikinci grupta Kuşadasıspor ile şampiyonluk mücadelesi verdiklerini belirterek “Bu grupta sezon sonunda puan eşitliğinde iki takım arasında 3’üncü bir maç yapılıyor. Bizde Kuşadasıspor’da tüm maçlarını kazandığı takdirde ikili averaj ve puan eşitliğinde bu durum geçerli. Kuşadasıspor ile sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Maçlar her hafta daha zevkli ve çekişmeli bir hal alıyor” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.