Son Dakika

• No Posts Found

U13 KATEGORİSİNDE MAÇLAR BUGÜN OYNANIYOR

İsmail Eravcı
Aydın Futbol ligi U13 kategorisinde maçlar bugün oynanıyor. Söke yan sahada oynanacak maçlarda Söke takımları rakiplerini ağırlayacak. 6 Eylül Sökespor, Söke Gençler Birliği ve Söke İdmanyurdu rakiplerini ağırlayacaklar. 3 maçta üst üste oynanacak.
Yan sahadaki ilk maç bugün saat 13.00’te başlayacak. Grupta iddiası olmayan iki takımın maçının zevkli ve çekişmeli geçmesi bekleniyor. 6 Eylül Sökespor ve Davutlar Belediyespor arasında oynanacak maçta Söke takımının hedefi galip gelmek. 6 Eylül Sökespor yöneticileri kendi sahalarında oynayacakları bu maçtan galibiyetle ayrılacaklarını söylediler.
Bugün yan sahada oynanacak ikinci maçta ise Söke Gençler Birliği ile Faydenizspor arasında oynanacak. Saat 15.00’te maçta Söke Gençler Birliği güçlü Faydenizspor karşısında galibiyet arayacak. Önümüzdeki yılların takımını yaratmak istediklerini söyleyen Söke Gençler Birliği yöneticileri hedeflerinin güzel futbol olduğunu dile getirdiler.
Bugün yan sahadaki son maçta Söke İdmanyurdu lider Kuşadası Küçük ada ile oynayacak. Oynadığı tüm maçları kazanan Kuşadası Küçük adaspor Söke İdmanyurdu karşısına favori takım olarak çıkacak. Söke İdmanyurdu Kulübü Başkanı Abbas Yöntem rakiplerini ilk yenilgiyi tattırmaya çalışacaklarını söyledi.
Günün diğer maçlarında U19-2 kategorisinde Aydın’da Söke Gençlikspor ile Kuyuluspor arasında oynanacak. U16 kategorisinde ise Germencik’te Germencik Belediyespor ile Sökespor maçı oynanacak.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.