Son Dakika

• No Posts Found

B2A’DA İKİ MAÇ OYNANACAK

İsmail Eravcı
Yarın Söke’de Aydın Futbol Ligi Büyükler ikinci Amatör Küme kategorisi ikinci grupta iki maç oynanacak. Söke temsilcisi Yenidoğanspor lider Germencik Belediyespor’u ağırlayacak. Germencik Belediyespor en yakın rakibini 6 puan fark atmış durumda. Bu hafta Germencik takımları Söke takımlarının mücadelesi şeklinde geçecek.
Söke’de saat 15.00’te Yenidoğanspor ile lider Germencik Belediyespor arasında oynanacak olan maçta güçlü rakibi karşısında Yenidoğanspor’un nasıl bir sonuç alacağı merakla bekleniyor. Çünkü şu ana kadar Germencik Belediyespor tüm maçlarını kazanarak kayıpsız liderliğini sürdürüyor. Söke’deki günün ikinci maçında ise Söke İdmanyurdu ile yine bir başka Germencik takımı olan Moralıspor maçı oynanacak. Her iki takımında ligde hiçbir iddiası bulunmuyor. Maçın zevkli ve çekişmeli geçmesi bekleniyor.
Büyükler ikinci Amatör Kümede grupta ikinci sırada bulunan Bağarası Belediyespor ise sahasında Mursallıspor ile oynayacak. Bağarası Belediyespor şampiyonluk şansını sürdürebilmesi için kendi maçını kazanırken, Yenidoğanspor’un galip gelmesi için dua edecek.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.