Son Dakika

• No Posts Found

RAKİPLERİNİN KORKULU RÜYASI OLDULAR

İsmail Eravcı
Aydın genelinde düzenlenen Mini Voleybol maçların 4. Ayağı Söke’ de yapıldı. Söke Voleybol takımı 4 takımla mücadele ettiği maçta rakiplerine şans tanımadı. Söke Voleybol takımından sadece minikler kategorisinde 4 takımın mücadele ettiği maçlarda Söke Voleybol takımı oynadığı 6 maçı da kazanmayı başardı.
Söke Voleybol minikler A takımı Pazar günü fikstür gereği 3 maç yaptı ve 3 maçı da 2- 0 kazanarak büyük başarı elde etti. Minik kızların Bu galibiyetleri önümüzdeki yıllarda Söke’nin özellikle kızlarda ülkenin önemli alt yapı takımları arasına gireceği belirtildi.
Söke’de oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle; Söke Voleybol D 2 – Kuşadası Belediye 0, Söke Voleybol A 2 – Başak Koleji B 0, Söke Voleybol D 2 – Söke Voleybol 0, Söke Voleybol A 2 – Aydın Büyük Şehir A 0, Söke Voleybol A 2 – Başak Koleji A 0, Söke Voleybol B 2 – Aydın Büyük Şehir A 0
Söke Voleybol kulübü antrenörü Mutlu Yıldırım yaptığı açıklamada kulüp olarak özellikle miniklerde aynı kalite de 3-4 takım çıkarabilecek seviyede olduklarını belirterek “Aydın’da düzenlenen minikler voleybol turnuvasına da 4 takımla katıldık. Oluşturduğumuz takımlar rakiplerine sayı vermeden yenebilecek güçte. Kulüp olarak çok iyi durumdayız ve takımda çok yetenekli oyuncular var. 4 takımla böyle bir turnuvada mücadele etmek doğrusu bizi mutlu ediyor. Geçtiğimiz Pazar günü takımımız oynadığı 6 maçın 6’sını da kazandı. İyi yoldayız. Önümüzdeki yıllarda çok sayıda sporcunun profesyonelliğe adım atacağını söyleyebilirim” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.