Son Dakika

• No Posts Found

44 YILLIK EĞİTİMCİ EMEKLİ’YE AYRILDI

İsmail Eravcı
1975 yılında öğretmenliğe başlayan Rasim Yavuzyılmaz dün itibariyle emekliliğini istedi. Rasim Yavuzyılmaz en son görev yaptığı Çeltikçi Ortaokulunda emeklilik dilekçesini okul Müdürü Şahin Aktaş’a verdi. Eğitim camiası içinde pek çok farklı görevlerde bulunduğunu söyleyen Rasim Yavuzyılmaz, son olarak Türk Eğitim Sen Söke Temsilciliği Başkanlığı görevinin yanısıra Söke İzcilik, Dağcılık ve Spor Kulübü Derneği başkanlığı görevlerini sürdürüyordu.
15.05.1955 Ünye doğumlu olan Rasim Yavuzyılmaz, İlkokulu Ünye Kiraztepe ilkokulunda, ortaokulu Samsun Terme Ortaokulunda, Liseyi Artvin Öğretmen lisesinde ve Üniversiteyi Isparta Eğitim Enstitüsü’nde okuduğunu belirterek “İlköğretmenliğim 28.08.1975 Adıyaman Besni Eski köyünde İlkokul öğretmenliği. Samsun Çarşamba Atatürk ortaokulu Fen Bilgisi öğretmenliği, Çarşamba Öğretmenevi Müdürlüğü, Aydın Söke Sarıkemer Emine Gezerler Ortaokulu Fen bilgisi öğretmenliği, Söke Ticaret Meslek Lisesi ve Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Müdür Baş yardımcılığı, Söke İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Sadullah Kuşada İlköğretim Okulu Fen Bilgisi ve Bilgisayar Formatörlüğü, Söke Çeltikçi Ortaokulu Fen Bilgisi öğretmenliği görevlerinde bulundum.
Söke Halk eğitim merkezinde yirmi yıla yakın bilgisayar kursu verdim. Söke İlçe İzci Kurulu başkanlığı, halen Söke Türk Eğitim-Sen Temsilciliği(Başkanı) ve Söke İzcilik, Dağcılık ve Spor kulübü derneği başkanlığını yürütmekteyim. Üç çocuk babası, dört torun dedesiyim” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.