Son Dakika

• No Posts Found

BEHİYE HANIM ORTAOKULU MASA TENİSİNDE İL ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

İsmail Eravcı
Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Aydında düzenlenen Ortaokullar arası birinci kademe masa tenisi şampiyonasında Söke Behiye Hanım Ortaokulu üçüncü oldu. 5’inci ve 6’ıncı sınıfların katıldığı Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü masa tenisi turnuvasında yarı finalde şampiyon olan My Koleji ile karşılaşan Söke Behiye Hanım ortaokulu 3-2 yenilerek şampiyonluk şansını kaybetti.
Söke Behiye Hanım Ortaokulu masa tenisi takımı Aras Sakallı ve Recep Yurtçu’dan oluştu. Aras Sakallı maçlarını alırken Recep Yurtçu ise masa tenisinde yeni olmanın verdiği heyecanla maçlarını kaybetti. Böyle olunca Behiye Hanım Ortaokulu yarı finalde My Kolejine 3-2 yenilerek üçüncülük maçı oynamaya hak kazandı. Böylece üçüncülük maçını kazanan Behiye Hanım Ortaokulu Turnuvada üçüncü oldu.
Söke Behiye Hanım Ortaokulu Masa Tenisi takımının antrenörlüğünü yapan Servet Aydın, güçlü bir gruba düştüklerini belirterek “Diğer gruptan gelseydik finale çıkabilirdik. Bunun yanında sporcularımızdan Recep Yurt masa tenisine yeni başlamıştı. Bundan dolayı heyecan ve tecrübesizlik nedeniyle maçlarını kaybetti. Sporcum daha yeni ve ilerde çok daha iyi olacaktır. Diğer oyuncum Aras Sakallı ise tüm maçlarını kazandı. Masa tenisinde önümüzdeki hafta minikler kategorisi maçları var. Onlardan birincilik bekliyorum” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.