Son Dakika

• No Posts Found

ŞAMPİYONLAR SADULLAH KUŞADA İLKOKULU’NDAN

İsmail Eravcı
Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen Masa tenisi minikler turnuvasında Söke Sadullah Kuşada İlkokulu öğrencileri kızlarda ikinci olurken, erkeklerde birinci oldu. Okullarında aynı sınıfta okuyan masa tenisçileri okullarının ve Söke’nin gururu oldular.
Pazartesi ve Salı günleri Aydın’da yapılan ilkokullar arası masa tenisi turnuvasında erkeklerde İbrahim Karaburcak, Aziz Toprak Ateş ve Devrim Bayraktar’dan oluşan Sadullah Kuşada masa tenisi takımı finalde My Koleji’ni 3-1yenerek şampiyon oldu. Kızlarda ise Zeynep Tezgin ve Nazende Besinci’den oluşan Söke Sadullah Kuşada İlkokulu takımı Şehit Polis İnceoğlu İlkokuluna 3-2 yenildi ve ikinci oldu. Maçta Sadullah Kuşada ilkokulu kız takımından Nazende Besinci’nin rahatsızlanması nedeniyle şampiyonluğu kaçırdılar. Söke Sadullah Kuşada İlkokulu Müdürü Cemal Yaman öğrencilerinin gösterdiği başarıdan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Sporcuların aynı zamanda Söke Belediyespor masa tenisi oyuncuları olduğu belirtildi. Masa tenisi antrenörü Servet Aydın Minikler Masa tenisi ile birlikte sezonunun sona erdiğini belirterek “Bu sene kulüpler bazında Söke Belediyespor olarak 6, 6 Eylül Sökespor olarak 3 ve okullar bazında da 5 kupa olarak sezonu 14 kupa ile sezonu kapattık. Aydın’da masa tenisinde Söke’nin ağırlığını hissettirdik. Eğer önümüzdeki yıllarda destek olursa daha büyük başarıları imza atarız” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.