Son Dakika

• No Posts Found

ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİKLERİ 100. YIL ATATÜRK ORTAOKULU’NDA YAPILDI

İsmail Eravcı
10-16 Mayıs Tarihinin Engelliler Haftası olması nedeniyle etkinliği 100. Yıl Atatürk Ortaokulu’nda yapıldı. Dün yapılan etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı ve davetliler katıldılar.
Söke 100. Yıl Atatürk Ortaokulu’ndan yapılan açıklamada “Söke 100. Yıl Atatürk Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğretmeni Ayşegül Küçük Orçan koordinesinde hazırlanan ‘’ Engelliler Haftası ‘’ etkinliği Sayın Kaymakamımız ve protokolün değerli üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Aynı etkinlikte anneler günü nedeniyle de yılın anneleri olarak belirlediğimiz üç annemize Sayın Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu tarafından plaket verildi . Özel Eğitim öğrencimiz Seher Aslan’ın annesi, Sultan Aslan’a, Özel Eğitim öğrencimiz Arda Kurukanoğlu’nun annesi Şenay Kurukanoğlu’na, okulumuz 6/A sınıfı öğrencisi Yağmur Erki’nin annesi Necla Erki’ye, kızına fedakarca böbreğini verdiği için kendilerine plaket verildi. Özel Eğitim Sınıfımız açıldığından bu yana buradaki öğrencilerimize, her teneffüs ve öğle saatlerinde sevgisini, akran desteğini esirgemeyen, onların sosyal hayata adapte olmalarına ve mutlu olmalarına yardımcı olan gönüllü öğrencilerimize teşekkür etmek için hediyelerini verdik . Aynı zamanda bu programın hazırlanmasında da canla başla çalıştıkları için de katılım ve teşekkür belgelerini takdim ettik.
Programda sunulan şiirler, konuşmalar gönüllü öğrencilerimize ait olup, tamamıyla kendilerine aittir. Ayrıca büyük beğeni toplayan Tiyatro gösterimizin metni okulumuz Özel Eğitim Öğretmeni Ayşegül Küçük Orcan tarafından kaleme alınmıştır. Programımıza katılarak bizleri onurlandıran Sayın Kaymakamımız Tahsin Kurtbeyoğlu’na ve protokolümüzün değerli üyelerine teşekkürlerimizi arz ederiz” denildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.