Son Dakika

• No Posts Found

SÖKEGÜCÜ İSTANBUL TAKIMLARI İLE OYNAYACAK

İsmail Eravcı
U16 Aydın ikinci grup şampiyonu Sökegücü 12 Haziran Çarşamba günü başlayacak olan Türkiye Şampiyonası birinci kademe maçlarında İstanbul ve Bursa takımları ile oynayacak. Çarşamba günü Uşak’a gidecek olan Sökegücü takımı buradan çıktığı takdirde Türkiye’deki 22 takım arasına girecek.
Uşak’ta yapılacak olan Türkiye Şampiyonası birinci kademe maçlarında Sökegücü’nün yanı sıra İstanbul Beylikdüzüspor, İstanbul Arnavutköyspor, Bursa Emekspor, Bursa Karamanspor ve Manisa Dış Mahalle Yıldırımspor ile karşılaşacak. Sökegücüspor Kulübü Başkanı Haluk Akyaldız konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Çok güçlü takımların olduğu bir gruptayız. İki İstanbul, iki Bursa ve birde Manisa takımı var. Bu takımlar şampiyon takımlar. Bizde şampiyon takımız. Bizi korkutmuyor. Çıkacağız, elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Uşakta 6 takım iki ayrı gruba ayrılacak. Bu iki grupta birinci olan takımlar finalde karşılaşacak ve galip gelen takım Türkiye şampiyonası çeyrek finallerinde mücadele etmeye hak kazanacak. Yani Türkiye’deki 22 takım arasına girecek. Futbolcularımıza bunun önemini anlatıyoruz. Bizde tecrübeli bir takımız. Çünkü bu takım geçen yıl U15 kategorisinde Türkiye finallerine katıldılar. Büyük bir şanssızlık sonrasında Türkiye çeyrek finallerine katılamadılar. Yine bu sezon U17 kategorisinde Aydın şampiyonu oldular ve Türkiye Şampiyonası birinci kademe maçlarına katıldılar. Bundan dolayı tecrübeliyiz. Türkiye şampiyonası birinci kademe maçlarına 119 takım katılıyor ve 22 grupta mücadele edecek ve 22 grubun birincileri Türkiye şampiyonası çeyrek finallerine yükselecek.
Gruplara hazır gitmek istiyoruz. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oyuncularımız antrenmanlarda çok istekliler. İnşallah Söke’ye tarihi bir başarı ile döneriz. Uşak’ta gruptan çıkmak bile büyük bir başarı olacak ve Söke’de bir ilki başarmış olacağız” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.