Son Dakika

• No Posts Found

NEOPOL CLUP KUŞADASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

İsmail Eravcı
Aralarında İstanbul, Muğla, İzmir gibi illerden de takımların katılacağı Neopol Clup Kuşadası Futbol turnuvası 15 Haziran cumartesi günü başlayacak olan turnuvanın U11, U12 ve U13 kategorilerinde yapılacağı bilgisi verildi. Turnuvaya Söke’den Söke Latmos Sayrakçı Spor Kulübü, Söke İdmanyurdu ve 6 Eylül Sökespor kulüplerinin katılması bekleniyor.
Geçtiğimiz yıl kurulan Söke Latmos Sayrakçı Spor Kulübü Başkanı Engin Kırlı, turnuvaya U13 kategorisinde katılacaklarını belirterek, hedeflerinin ilk 3 içinde yer almak olduğunu söyledi. Engin Kırlı yaptığı açıklamada “Kuşadasında yapılacak olan Neopol Clup Kuşadası turnuvası özel bir turnuva. Özel bir turnuva olduğu için çok sayıda menejerin turnuvayı izleyip geleceğin yıldız adaylarını takımlarına kazandırmaya çalışacaklar. Bundan dolayı turnuvaya önem veriyoruz ve özel izlenecek oyuncular olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda bizde elimizden geleni yapacağız. Türkiye’nin değişik yerlerinden 20 civarında takım mücadele edecek. U13’te iyi bir takımımız var. Biz U13 kategorisinde hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. Alt yapıya önem verdiğimiz için U13 bizim için önemli. Bugün oyuncularımızın formalarını dağıttık ve sürekli çalışıyoruz. Takımımıza güveniyoruz. Sahada ellerinden gelen mücadeleyi göstereceklerdir. Söke Latmos Sayrakçı Gençlik ve Spor Kulübü olarak geçtiğimiz aylarda Bayan Futbol takımını kurmuştuk. Şimdiden transferlere başladık ve şampiyonluğa oynayacak bir bayan futbol takımı kuracağız. Bunun yanında yine U19 futbol takımı kuracağız” dedi.
U13 futbol takımı kaptanları Nevzat Güratan ve Doğan Yener’de hedeflerinin en kötü ilk üç içinde yer almak olduğunu söylediler. Birinci Kaptan Nevzat Güratan yaptığı açıklamada “Turnuvanın öneminin bilincindeyiz. Hazırlıklarımıza ara vermeden sürdürüyoruz. Amacımız ilk 3 içerisine girmek. Sahaya istediğimiz oyunu yansıtabilirsek ve birbirimizin hatalarını kapatabilirsek istediğimiz sonucu almanın zor olmayacağını düşünüyoruz. Maçları kazanmaya çalışacağız. Başarı kazanmanın üstüdür. Çalışmak önemli. Turnuvada çok iyi mücadele edip şampiyon olacağız. Amacımız Söke’yi tanıtmak. Hedefimiz ilçeye kupayla dönmek” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.