Son Dakika

• No Posts Found

KAZA UCUZ ATLATILDI

İsmail Eravcı
Dün öğle saatlerinde Söke Avcılar Kulübü önünde meydana gelen trafik kazası ucuz atlatıldı. Hamam sokak ile Kocaçeşme sokak kavşağında meydana gelen kazada otomobil ile motosiklet çarpıştı. Kaskı olmayan motosiklet sürücüsünü Allah korudu. Sürücü ölümden döndü.
Söke Konak Mahallesinde dün saat 13.20 sıralarında trafik kazası meydana geldi. Kocaçeşme sokakta Hacı Halil Paşa Halk Kütüphanesi istikametinden Avcılar Kulübüne doğru hareket halindeki motosiklet ile Hamam Sokakta hareket halindeki otomobil tam kavşakta büyük bir gürültü ile çarpıştı. Her iki aracında şehir içi hız limitini zorladığı kazada 09 AAS 625 plakalı motosiklet sürücüsü B.Ç ile 09 JT 297 plakalı otomobil sürücüsü S.C. tam Avcılar Kulübü Lokali köşesinde çarpıştı. Her iki sürücünün dikkatsiz olduğu kazada motosiklet sürücüsü B.Ç. kollarından bacaklarından yaralanırken, burnundan da hafif kan geldiği görüldü.
Çevredekilerin polise ve 112 Acil’e haber verdiler. Motosiklet sürücüsünün ilk tedavisi kaza yerinde yapıldı. Sürücünün hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilirken kaza ile ilgili polis soruşturma başlattı. Çevre sakinleri burada sık sık kaza meydana geldiğini belirterek “Sürücülerin bu bölgede çok dikkatli olması gerekiyor. Zaman zaman burada yayalarda kaza tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Sürücüler burada oturan insanlara bakarken dikkatlerini de kaybediyor. Motosiklet sürücüsü ucuz kurtuldu. Ölebilirdi de. Çünkü başında kask yoktu. İki araç neredeyse kafa kafaya çarpıştı” dediler.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.