Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE’DE 13 BİN 520 ADAY HAFTA SONU TER DÖKECEK

İsmail Eravcı
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Söke İşletme Fakültesi Koordinasyonunda 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan YKS-2019 sınavıyla alakalı olarak 12.06.2019 Çarşamba günü Söke İşletme Fakültesinde sınav sorumluları ile bilgilendirme semineri gerçekleştirildi. Saat 14.00’te yapılan bilgilendirme toplantısında görevlilere neler yapmaları konusunda bilgiler verildi.
Toplantıda açılış konuşması yapan ADÜ Söke İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Neval Genç, hafta sonu yapılacak olan YKS-2019 sınavında Söke merkez olmak üzere, Kuşadası ve Didim’den de öğrencilerin Söke’deki okullarda sınava gireceğini belirtti. Fatma Neval Genç, 13 bin 520 dolayındaki adayın sorunsuz bir şekilde sınavlarını tamamlamaları için her türlü tedbirin alındığını söyledi.
Prof. Genç, “Bu yıl 13.520 öğrencimiz sınava girecek. Sınavlar, 25 okul ve bir de cezaevi olmak üzere 26 birimde gerçekleşecek. Cumartesi oturumunda 980, pazar oturumlarında ise 900 görevli ile sınav gerçekleştirilecektir. Fakültemizin koordinatörlüğünde Söke İlçe Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Emniyet, Jandarma ve Milli Eğitim müdürlüğü ile birlikte ilçemizdeki sınavın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.