Son Dakika

• No Posts Found

KEMALPAŞA DALGIÇ EVİNİ SÖKE BELEDİYESİNDEN TALEP ETTİ

İsmail Eravcı
Söke Genç İş İnsanları (SÖGİAD) Yönetim Kurulu Adına Başkan Mustafa Korhan Taşkın, Ramazan Bayramı sonrasında yaptıkları faaliyetlerle ilgili bilgiler vererek, Söke Belediyesi’nden Kemalpaşa Dalgıç Evi’nin kendilerine verilmesi konusunda talepte bulunduklarını söyledi.
Mustafa Korhan Taşkın konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Geçmiş dönemlerde Söke Belediye Başkanı öncülüğünde her ay düzenli toplanan sivil toplum platformu toplantılarıyla ilgili girişimler devam etmiş bazı oda başkanlarımızın şehir dışında olması nedeniyle önümüzdeki hafta tek tek ziyaret edip, diğer oda başkanlarımızla hem fikir olduğumuz gibi toplantılarımız devam edecektir. En kısa zamanda SÖGİAD dernek merkezine oda başkanlarımızı davet edip başlayacağız” dedi.
Üzerinde durdukları bir başka konu ile ilgili de açıklamalarda bulunan Mustafa Korhan Taşkın “Bildiğiniz gibi Kemalpaşa dalgıç evini talep ettik. Resmi başvurumuzu yaptık. Belediye yetkililerimizle temas halindeyiz. 14.06.2019 tarihinde başkan yardımcımız sayın Mustafa İberya Arıkan’la çok faydalı bir toplantı yaptık. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Restorasyona katkıda bulunmamızın talebimizi hızlandıracağını belirttiler. Önümüzdeki hafta Söke Belediye Başkanımız ve Başkan yardımcılarımızla bir toplantı yapıp yol haritamızı belirleyeceğiz. Biz bu toplantıyı beklemeden Milletvekili, Vali, Kaymakam bazında kaynak arayışlarımıza da başlamış bulunmaktayız” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.